Przedszkole Miejskie nr 9 w Pruszkowie
W listopadzie
data dodania: 2019-10-30 21:28:11

• 4 listopada (poniedziałek) zapraszamy dzieci na przedstawienie

pt. ,, O tym , jak pewna dama ruda pokonała fast food`a”.

Teatr Gargulec spieszy na ratunek podatnym na wszechobecne reklamy dzieciom.  Wszystko jak zawsze na wesoło- piosenki i śmieszne postacie. Główna bohaterka bajki, Marchewka- pełna życia, energiczna dziewczyna spróbuje zmienić złe nawyki żywieniowe swojego ociężałego przyjaciela- Felka. Nie będzie to proste zadanie. Felka czeka trudna droga, podczas której odkrywać będzie nowe smaki, kształty i kolory warzyw i owoców.

• 6 listopada (środa) dzieci z grupy V wezmą udział w uroczystości
    ,,11 listopada w pamięci przedszkolaków”
    organizowanej w Przedszkolu Miejskim nr 10 w Pruszkowie .

• 8 listopada (piątek)wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z paniami odśpiewają ,,Mazurka Dąbrowskiego” w ramach uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji ,,Szkoła/ Przedszkole do hymnu…” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

• 14 listopada (czwartek) Teatr Parandyk zaprezentuje naszym dzieciom przedstawienie pt. ,,Polskie dróżki”.

Kundelek Dyzio - Marzyciel szuka najpiękniejszych miejsc w Polsce. A tymczasem... najzwyklejszy kawałek mazowieckiej łąki staje się kolorowy i piękny, kiedy spotyka nas coś dobrego i kiedy damy coś dobrego innym.

Podróż po najpiękniejszych zakątkach Polski w bajkowej konwencji.

• 25 listopada (poniedziałek) obchodzimy Dzień Misia. Tego dnia dzieci mogą przynieść do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie. Święto Misia uczcimy m.in. wydając bal na jego cześć dla wszystkich naszych przedszkolaków.